خانه
دسته بندی
سبد خرید
تماس ورود

درباره چفت

تولید
شرکت چفت (کالا چفت بند نوین )، در سال 1385 کار خود را آغاز نموده و با اتکا به دانش و نیروی انسانی متخصص موفق به راه اندازی خط تولید دستی بست فلزی تسمه بسته بندی شد و پس از دو سال تیم طراحی چفت عزم خود را جزم نموده و اقدام به طراحی ماشین آلات خط تولید همان محصول به صورت تمام اتوماتیک نمود به گونه ای که نیروی انسانی کمترین مداخله را در روند تولید داشته باشد و تنها یک تکنسین مسولیت اپراتوری خط تولید را به عهده دارد.
از مزایای این شیوه می توان به موارد زیر اشاره نمود:
1.افزایش دقت و کیفیت در روند تولید به گونه ای که هم اکنون محصولات تولیدی چفت برخوردار از بالاترین کیفیت در بین محصولات مشابه داخلی و هم چنین قابل رقابت با محصولات خارجی می باشد.
2.کاهش آسیب های جسمانی نیروی کار
3.اشتغال زایی برای نیروی متخصص
در این مدت چفت به لطف پروردگار و اعتماد مشتریان موفق به تولید محصولات مختلفی از جمله انواع بست های فلزی و تسمه های مورد استفاده در صنعت بسته بندی با برند چفت CHEFT گردیده است.
هم چنین در مواردی که مصرف کنندگان گرامی برای امر بسته بندی نیازمند محصولی با مشخصات خاص باشند که به صورت معمول در کشور مورد استفاده و موجود نباشد تیم مشاوره و طراحی چفت با کمترین هزینه کار ساخت قالب ها و ماشین آلات مورد نیاز برای تولید محصول مورد نظر را انجام داده و محصول مذکور را با مشخصات درخواستی تولید می نمایند.


فروش
چفت با سال ها تجربه در زمینه صنعت بسته بندی و شناخت کامل از نیاز این صنعت و مشاغل آن مفتخر به تامین ,  تهیه و توزیع کلیه ملزومات بسته بندی می باشد.
-کلیه دستگاه ها ی تسمه کش از  قبیل انواع تسمه کش فلزی و تسمه کش پلاستیکی و ماشین آلات مورد استفاده در این صنعت
-کلیه ابزار آلات مورد نیاز بسته بندی از قبیل دستی ,  بادی ,  برقی و ...
-کلیه ملزومات مصرفی مورد نیاز بسته بندی
مشاوران چفت با توجه به گوناگونی محصولات و برندهای موجود در بازار و شناخت نیاز مشتریان با راهنمایی صادقانه و ارایه پیشنهادات کاربردی خود موجبات سهولت و اطمینان در خرید را برای مشتریان چفت هر چه بیشتر فراهم نموده و باعث جلوگیری از هدر رفتن وقت و سرمایه ایشان می شوند.


خدمات
چفت در صنعت بسته بندی مفتخر به ارایه خدماتی از قبیل تامین ملزومات بسته بندی  و تعمیرات تسمه کش تخصصی انواع دستگاه های بسته بندی می باشد.
چفت با اتکا به تخصص مهندسین تیم تعمیرات از توانایی و پتانسیل بالایی در این زمینه برخوردار است به گونه ای که مهندسین این بخش دقت ,  کیفیت و صرفه جویی در هزینه تعمیرات را سرلوحه کار خود قرار داده اند.
تیم تعمیرات چفت متشکل از دو بخش الکترونیک و مکانیک می باشد که پس از تشخیص و عیب یابی دستگاه به بخش مورد نظر ارجاع داده شده و کلیه اقدامات و سرویس های لازم به بهترین شکل روی آن صورت می گیرد.